Bizi Arayın +90 533 484 27 09
info@mistovending.com
Sıcak İçecek Otomatı İhtiyaçlarınız İçin Buradayız HAKKIMIZDA

MistoVending, 2013 yılında hizmete başlayan Btc Otomat Hizmetlerinin yeni markasıdır. 7 yıllık sıcak içecek otomatı hizmet tecrübemiz ile oluşturduğumuz yeni markamız ile müşterilerimizin her türlü sıcak içecek otomatı ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedefliyoruz. Amacımız yoğun iş temponuz arasında sıcak içecek otomat hizmetinizi kesintisiz sürdürmek ve sizi kahve, bardak, karıştırıcı vb. sarf malzemelerin tedarik sürecinden kurtarmak ve her bardakta aynı lezzeti kesintisiz almanızı sağlamaktır.

Farklı otomat hizmet modellerimiz ile 20 kişilik ofisten, 1000 kişilik fabrikalara kadar farklı hizmet seçeneklerimiz ile hizmet vermekteyiz. Edindiğimiz tecrübeler ışığında filtre kahve otomatları, çekirdek kahveli otomatlar ve demleme çaylı otomatlar gibi farklı bir çok model ile taleplerinize cevap vermeyi hedefliyoruz. Kullandığımız son teknoloji sıcak içecek otomatının yanı sıra birbirinden farklı filtre kahve, çekirdek kahve, demlik çay ve sıcak çikolata markalarını bünyemizde barındırıyoruz. Bu sayede her damak zevkine uygun ürün seçenekleri sunabiliyoruz.

Sıcak içecek hizmetlerini sunduğumuz müşterilerimizden gelen geri bildirimleri dinledik ve bünyemize en kaliteli su arıtma sistemlerini de ekledik. Bu süreçte kahve otomatında kullanılan içme suyun kalitesi ne kadar yüksek olur ise ürünlerden aldığımız lezzetin de arttığını gördük.

Neden Mistovending?
* Farklı ihtiyaçlara özel farklı sıcak içecek otomat model ve hizmetleri sunmaktayız.
* Ürün çeşitliliğimiz sayesinde farklı damak tatlarına özel ürün sunmaktayız.
* İlk defa otomat hizmeti almayı düşünen müşterilerimize özel 2 günlük ücretsiz demo hizmetimiz mevcuttur.
* Hizmet kalitesi konusunda iddalı olmamızın en büyük sebebi online otomat takip sistemi ile tüm otomatlarımızı internet ortamında izlemekteyiz.
* Tüm personelimiz özel buharlı temizlik cihazları ile otomatları temizlemektedir. Müşterilerimize verdiğimiz otomat anahtarları ile istedikleri zaman temizlik kontrolü yapabilmektedir.
HİZMETLERİMİZ Sıcak İçecek Otomat Hizmet Seçeneklerimiz
Tüm sıcak içecek otomatı ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek adına farklı hizmet modellerimiz mevcuttur. İsterseniz kiralık otomat isterseniz tüm hizmeti tarafımızdan verdiğimiz ikram hizmet modellerimizden seçebilirsiniz. Tüm otomat hizmet modellerimizi incelemek için tıklayınız.