Bizi Arayın +90 533 484 27 09
info@mistovending.com
Limitli İkram Modeli
Limitli İkram Modeli

İkram modeli ile aynı hizmete sahip olup her ayın sonunda bu hizmet için sabit bütçe ayırmak isteyen müşterilerimiz için geliştirdiğimiz hizmet modelimiz limitli İkram Modelidir. Bu hizmet modelimizi müşterilerimize sunmamızda ki en büyük amaç müşterilerimizden gelen “yıllık bu kahve otomatı hizmeti için ne kadar bütçe ayırmamız gerekiyor?” sorusu olmuştur. Limitli seçeneğimiz sayesinde müşterilerimiz personel başına ayırdığı mutfak gideri kadar tutarı aylık olarak mevcut şirket giriş kartları var ise bu kartlara yüklenmesi şeklinde yok ise tarafımızdan verilecek kartlara yükleme yapmaktayız. Her ayın ilk iş günü sistem otomatik olarak belirlenen tutardaki bakiyeleri kartlara otomatik yüklenmektedir.

 

Bu sistemin bir diğer avantajı personeller arasında farklı bakiye yüklemeleri veya aylık performanslarına göre ekstra bakiye yüklemesi yapılabilmektedir. Ay içinde harcanamayan bakiyeler bir sonraki aya devrederek personele sağlanan bu hakların yanmasının da önüne geçilmiş oluyor. Tam ters olarak ay bitmeden personel kartındaki bakiyeyi bitirmesi halinde kendi parası ile kartına yükleme yapabilecektir. Bu sayede hem şirket belirlenen sınır dahilinde hizmet vermeye devam etmiş olacak hem de personel hizmet almaya devam edebilecektir.

 

Mistovending olarak sıcak içecek hizmetini en iyi şekilde vermenin yanı sıra personellere tanımlanan hakların boşa gitmemesi içinde çeşitli önlemler alıyoruz. Personelinizin kartına tanımlanan bakiyeler ve bu bakiyelerin harcama hareketleri online takip sistemimiz ile kontrol edilmektedir. Olası arıza halinde personeliniz istediği ürünleri alamaz ise bu bakiyeleri tekrar kartlarına geri yüklüyoruz. Bu işlemlerin hepsi online takip sistemi üzerinde kayıt altında tutulmaktadır. Bu sayede müşterilerimiz istedikleri zaman bu tarz yüklemeleri geriye dönük olarak da izleyebilmektedir.

 

Bu hizmet modeli içinde kartların kayıp olması yaşadığımız en sık sorunlardandır. Edindiğimiz bu tecrübe ile müşterilerimize daha teknolojik olan telefon uygulaması ile ürün alabilme özelliğini de geliştirdik. Kartlı sistemden farklı olarak akıllı telefonlara yüklenecek özel uygulamamız sayesinde sadece bluetooth özelliği kullanılarak tanımlanan bakiyelerini otomatlarda kullanabileceklerdir.

Personel kartlarına yüklenen bakiyeler erken biter ise ne olacak?
Bu tarz bir süreçte öncelikli olarak müşterimizi bilgilendiriyoruz. Müşterimiz isterse ek bakiye yükleyebilir, haklarını kullanmayan personelin bakiyelerini bu karta devredebilir veya herhangi bir işlem yapmayız. Bu durumda personel hizmet almaya devam etsin diye belli otomatlarda bozuk para ile karta yükleme özelliği açıyoruz. Bu sayede personel toptan ürün fiyatları ile hizmet almaya devam edebilmiş olacaktır.
Şirket kartımız yok ise bu hizmetten nasıl faydalanacağız?
Şirket girişlerinde kart kullanılmayan müşterilerimize Mistovending olarak ücretsiz kart tahsis ediyoruz. Teslim tutanağı ile tarafınıza verilen bu kartlar sadece kayıp olması halinde faturalanmaktadır. Eksiksiz teslim edilen kartlar için herhangi bir ücret talep etmiyoruz.
Şirketten ayrılan personel kartlarındaki bakiyeler ne olacak?
Özellikle personel sayısı yüksek olan şirketler içinde personel giriş çıkışları konusunda sizden anlık e-posta talep ediyoruz. Bu sayede sistem üzerinden kartları pasif hale alıyoruz. Ardından bakiyenin nasıl kullanılacağı konusunda size dönüş sağlıyoruz. Bazı durumlarda misafir kartı tanımlanıp bu bakiyeler misafir kartlarına yükleniyor. Bu süreç tamamen sizin ihtiyacınıza uygun şekilde yönetiliyor.
Her ay kartlarda eksik kalan bakiye kadar tutar mı fatura ediliyor?
Bu hizmet için kartlara yüklenecek bakiye tutarı kadar bakiye her ay düzenli olarak fatura edilmektedir. Örneğin kart başına 20₺ yükleniyor ise, her ay kartta bakiye kaldığına bakılmaksızın mevcut bakiyeye eklenen 20₺ tutarı sabit fatura edilmeye devam etmektedir fakat eski kalan bakiyeler tekrar kullanılmaya devam edilmesi için devretmektedir.
Hizmetlerimiz İkram Hizmet Modeli Otomat Kiralama Hizmeti Otomat Satış Hizmeti Otomat Ürün Satışı Limitli İkram Modeli Öde-Al Hizmet Modeli
Detaylı Bilgi Almak İçin

İstediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

+90 533 484 27 09

info@mistovending.com

Bilgi Al
Limitli İkram Modeli