Bizi Arayın +90 533 484 27 09
info@mistovending.com
Otomat Kiralama Hizmeti
Otomat Kiralama Hizmeti

Kahve otomatı kiralama hizmetimiz için bünyemizde bulunana tam otomatik kahve otomatlarından veya set üstü kahve otomatlarından herhangi birini seçebilirsiniz. Bu hizmet modelinde ihtiyacınıza en iyi cevap verecek otomat karşılıklı olarak seçilmektedir. Sonrasında 12 aylık kiralık otomat hizmet sözleşmesi yapıyoruz. Bu hizmetin karşılığında otomatlarda oluşacak tüm arızalar ve teknik bakım Mistovending ekibi tarafından sağlanmaktadır. Arıza veya bunun gibi durumlar olmasa bile ekiplerimiz her ayın ilk iş günü otomatların doğru kullanılması ve teknik bakımları için sizi ziyarete gelmektedir.

 

Tercihiniz tam otomatik kahve otomatı ise hem kahve otomatını hem de kağıt para, bozuk para veya kredi kartı gibi ödeme sistemlerine de sahip olmuş oluyoruz. Paralı otomat işletmesi yapan ve bizden kahve makinesi kiralayan müşterilerimize edindiğimiz tecrübelere dayanarak karlılığı arttıracak ve hizmet kalitesini üst seviyeye taşıyacak önerilerde de bulunuyoruz. Bunu yapmamızın en büyük sebebi Mistovending olarak sadece makinaları kiraya verip aylık kira toplamaktansa müşterilerimizin karlılığını arttırıp makina sayılarını da arttırmaya destek olmaktır. Mevcut kiralama hizmet verdiğimiz müşterilerimiz kiralama hizmeti ile başlayıp; verdiğimiz önerileri de dikkate alarak, otomat satış hizmetimize geçiş sağlamıştır.

 

Tercihiniz set üstü kahve otomatı olması halinde ofisindeki mutfak maliyetinizi aşağı çekip, personel memnuniyetinizi arttırmak için de bazı önerilerde bulunuyoruz. Kiralama hizmeti alan müşterilerimizin ürünleri bizden alma zorunluluğu olmamasına rağmen Mistovending olarak hem ekonomik hem kaliteli ürünler de sunmaya çalışıyoruz. Personelinizin aynı ürünlerden sıkılmaması adına dönem dönem yeni ürünler hakkında müşterilerimizi bilgilendiriyoruz.

Dönemlik Kiralama Yapabiliyor muyuz?
Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışıyoruz fakat otomat kiralama hizmetlerimizde sunduğumuz otomatlar sıfır ambalajında veya showroom mumuzdan çıkan otomatlardır. Talep anında elimizde uygun cihaz var ise kısa süreli otomat kiralama hizmetimiz de mevcut. Örneğin fuar dönemlerinde fuar kahve makinası kiralama hizmetlerine de cevap vermeye çalışıyoruz.
Kiralanan otomatları yıl içinde fuarlara da götürebilir miyiz?
Yıllık kira anlaşmaları içinde kiralanan otomatlar ile her türlü ihityacınızı gidermek için kullanmanıza bizde ön ayak olmak istiyoruz fakat otomatların yer değiştirmesi esnasında yaşanacak sorunlarla uğraşmamanız için bizi önceden bilgilendirmenizi ve yer değişikliğini ücretsiz olarak Mistovending ekipleri tarafından yapılmasını istiyoruz. Bu kararı almamızın sebebi, daha önce istemeden de olsa müşterimiz makina değişikliği esnasında otomatı düşürüp kullanılamaz hale getirdi. Bu tarz durumlarda istemesekte otomat ücretini müşterimize yansıtmak zorunda kaldık. Edindiğimiz bu tecrübe ile müşterimize herhangi maliyet çıkarmamış olmak ve iş yükünü de üstünden alma adına firmamız tarafından bu adımda da destek olmaya karar verdik.
Kahve otomatlarında kullanılacak ürünleri sizlerden mi almak zorundayız?
Otomat kiralama hizmetimiz, ürün satışı altında adlandırdığımız, belli miktarlarda aylık ürün alımına karşılık ücretsiz otomat tahsisinden farklı olarak isterseniz bizden isterseniz de kendi tedarik ağınızdan dilediğiniz marka ve ürünleri temin edebilirsiniz. Mistovending olarak dışarıdan temin edeceğiniz ürünler için de edindiğimiz tecrübelere dayanarak çeşitli önerilerde bulunuyoruz. Bu önerilerimiz tamamen makina uygun olan ürün tercihini doğru yapıp üründen kaynaklı arıza oluşmaması içindir. Örneğin çay otomatlarında kullanılan çayların ev tipi çaylardan farklı olduğunu ve bunu göz önüne alarak istedikleri markalar ile anlaşma yapmaları gerektiği gibi bilgiler paylaşıyoruz.
Hizmetlerimiz İkram Hizmet Modeli Otomat Kiralama Hizmeti Otomat Satış Hizmeti Otomat Ürün Satışı Limitli İkram Modeli Öde-Al Hizmet Modeli
Detaylı Bilgi Almak İçin

İstediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

+90 533 484 27 09

info@mistovending.com

Bilgi Al
Otomat Kiralama Hizmeti