Bizi Arayın +90 533 484 27 09
info@mistovending.com
Otomat Ürün Satışı
Otomat Ürün Satışı

Ürün satış hizmet modelinde müşterilerimiz kahve otomatlarından diledikleri modeli seçmektedir. Seçilen modele göre aylık belli miktarlarda ürün satın alımı yapmaktadır. Seçilen modele göre çekirdek kahve, instant kahve, süt tozu, taze süt, sıcak çikolata, bardak, kaşık vb. ürünlerin alımı yapılmaktadır. Her otomat modeli için aylık alım taahhüt adetleri değişkenlik göstermektedir.

 

Mistovending olarak yerinde keşif yapıyor ve sizi hem ekonomik hem de ihtiyacınza tam olarak cevap verecek kahve otomat modellerini öneriyoruz. Sıcak içecek otomatının seçimini yaparken aşağıdaki ihtiyaçlarınıza göre eleme yapıp en minimum 3 çeşit otomat modeli önerisinde bulunuyoruz.

 

* Demleme Çaylı Otomat Makinesi
* Filtre Kahve Otomat Makinesi
* Otomatik Türk Kahvesi Makinesi
* Taze Sütlü Otomat Makinesi
* Otomatik Kahve Makinesi
* Çekirdek Kahveli Otomat Makinesi
 

Seçtiğimiz modeli yıl içinde farklı model ile değiştirebiliyor musunuz?

Kahve Otomatı seçeneklerimizden seçtiğiniz model sıfır ambalajında veya showroom alanımızda kullanılmmş cihazlar olduğunda önceliğimiz tercih ettiğinizin makinanın en az 1 yıl kullanılmasıdır. Müşterilerimizden değişiklik talebi geldiğinde bunun sebebi ile ilgili görüşüyoruz. Müşterimizin memnuniyetsizliği arıza veya teknik sebeplerden ötürü ise sorgusuz, en hızlı şekilde değişikliği sağlıyoruz fakat keyfi bir değişiklik durumunda elimizde mevcut cihaz var ise bu cihazı sunuyoruz aksi durumda maalesef değişiklik yapamıyoruz.

Aylık taahüt ettiğimiz ürün bitmez ise nasıl ilerliyorsunuz?

Bu tarz bir durum yaşanmaması adına keşif esnasında uygun olacak ve alım adedinin yeterli olacağını düşündüğümüz modeli öneriyoruz. Anlaşmamız gereği belirlenen adetlerde ürün her ayın ilk iş günü müşterimize teslim edilmeye devam edecektir. Bu tarz durumlarda müşterilerimize sunduğumuz kesin adetler olmamakla birlikte amacımız kesilecek fatura tutarıdır. Bu nedenle fatura tutarını tamamlayacak ve en çok tüketilen ürünleri göndermek bizimde tercihimizdir. Örneğin tercih edilen model içinde sıcak çikolata, çekirdek kahve, süt tozu ve sahlep ürünleri mevcut. En çok tercih edilen ürün sıcak çikolata ise gönderim yoğunluğunu bu ürüne kaydırıyoruz.

Hizmetlerimiz İkram Hizmet Modeli Otomat Kiralama Hizmeti Otomat Satış Hizmeti Otomat Ürün Satışı Limitli İkram Modeli Öde-Al Hizmet Modeli
Detaylı Bilgi Almak İçin

İstediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

+90 533 484 27 09

info@mistovending.com

Bilgi Al
Otomat Ürün Satışı