Bizi Arayın +90 533 484 27 09
info@mistovending.com
Öde-Al Hizmet Modeli
Öde-Al Hizmet Modeli

Öde Al otomat hizmetimiz standart bozuk para, kağıt para ve kredi kartı ile kullanıcıların istedikleri ürünleri otomatlardan aldığı modeldir. Ödeme seçenekleri olarak 3 seçeneği bir arada kullanabilir veya içlerinden istediklerini seçebilirsiniz.Öde Al tam otomatik kahve otomatları ebat olarak büyük olduğu için istediğiniz ödeme seçeneklerini seçebilirsiniz fakat set üstü kahve otomatları daha küçük olduğundan 1 adet ödeme sistemi kullanabilmekteyiz. Müşterilerimiz set üstü otomatlarda özellikle temassız özellikli kredi kartları okuyucu tercih etmektedir.


Paralı otomatlar olarak adlandırılan bu kahve makinaları her türlü bozuk parayı alır ve madeni para üstü verme özelliklidir. Ürün satış fiyatları 5₺ ve üzeri olması halinde kağıt para okuyucu hizmetini de devreye alıyoruz. Bu sayede cebinde bozuk parası olmayan kağıt para ile de ürün alabilmektedir. Üstelik kağıt para ile alınan ürünlerin para üstü madeni para olarak verilmektedir.Öde Al hizmet modelimizi hastaneler, üniversiteler ve bazı şirketler tercih etmektedir. Özellikle hastaneler 7/24 aktif olduğu için ve kafeteryaların belli saat aralıklarında hizmet vermesinden ötürü kasta yakınları mağduriyet yaşamaktadır. Bu durum için en iyi çözüm Öde Al otomat hizmet modelidir. Mevcut piyasalarda firmalar Avrupa’da çok yaygın olan fakat henüz Türkiye’de uygulanmayan bu hizmet modelini şirket içinde de uygulamaktadır. Tüm şirket çalışanları piyasaya göre çok daha ekonomik ve en iyi kalitede sıcak içecek ürünlerini kendi ücretlerini ödeyerek almaktadır. Bu sayede şirketler mutfak giderlerini yüksek oranda düşürmüştür.

Hizmetlerimiz İkram Hizmet Modeli Otomat Kiralama Hizmeti Otomat Satış Hizmeti Otomat Ürün Satışı Limitli İkram Modeli Öde-Al Hizmet Modeli
Detaylı Bilgi Almak İçin

İstediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

+90 533 484 27 09

info@mistovending.com

Bilgi Al
Öde-Al Hizmet Modeli