Bizi Arayın +90 533 484 27 09
info@mistovending.com
İkram Hizmet Modeli
İkram Hizmet Modeli

Kurumsal firmaların tercihi olan ikram hizmet modeli ile tüm ekibiniz otomatlardan istedikleri ürünleri ücretsiz olarak temin edebilecektir. Firmanıza ileteceğimiz bardak başı fiyatlara istinaden her ayın sonunda tüketim raporları alınacaktır. Bu tüketim miktarlarına göre sıcak içecek hizmet faturanızı oluşturmuş olacağız. Sahip olacağınız bu ikram hizmet modeli sayesinde ürün tedariği, hesaplanamayan sarf malzeme israfları, kısıtlı ürün çeşitliliği, her saat sıcak içecek hizmeti alamama gibi personel memnuniyetini azaltan tüm unsurlardan kurtulmuş olacaksınız.

 

Mistovending olarak yetkili ekiplerimiz tüketim doğrultusunda ve sizlerin iş akışınızı yavaşlatmayacak saatlerde otomat içerisinde bulunan tüm sarf malzemelerin dolumunu yapacak, en önem verdiğimiz konu olan kahve otomatlarının temizliğini en ince ayrıntısına kadar yapacaktır. Tüm personelimiz kullanılan ürünler, otomatların teknik bilgisi ve ürün lezzet ayarları konusunda eğitimli olduğu için dolum esnasında aklınıza takılan her soruyu isterseniz dolum personelimizden isterseniz iletişim sayfamızdan bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

 

Kahve otomatı hizmetimiz konusunda şeffaflığa çok önem veriyoruz. Bu nedenle otomatların yedek anahtarını firmanıza belirlenen yetkili kişiye teslim ediyoruz. Otomatların temizliklerine o kadar güveniyoruz ki teslim ettiğimiz bu anahtar ile bize haber vermeden dilediğinizde kahve otomatının içini açıp bizi denetleyebilirsiniz.

 

Temizlik dışında edinmek istediğiniz tüm diğer bilgiler içinde Mistovending olarak online otomat takip sistemini geliştirdik. Bu hizmet sayesinde tarafınıza verilecek kullanıcı giriş bilgileri ile şirketinize kurduğumuz kahve otomatının içindeki ürün seviyelerini, anlık bazda tüm ürünlerin tüketimlerini veya geriye dönük tüm raporları, var ise arıza sebebi gibi tüm detayları anlık olarak izleyebileceksiniz. Bu sistem sayesinde sıcak içecek otomatlarında oluşan arızaları anlık olarak takip ediyor ve siz bizi aramadan personel yönlendirmiş oluyoruz.

İkram hizmet modeli ile sınırsız bir hizmet vermek istemez iseniz ve otomat hizmeti için aylık sabit bir bütçe ayırmak isterseniz Limitli Otomat Hizmet modelini tercih edebilirsiniz.

Otomatlarda arıza veya ürün azalması olduğunda biz mi müdahale edeceğiz?

Mistovending olarak kahve otomatı hizmetlerimizi teknoloji ile birleştirerek online kahve otomat takip sistemini kullanmaya başladık. Bu hizmet sayesinde otomatların içindeki ürün seviyelerini ve arıza gibi tüm detayları izliyor ve hızlıca personel yönlendirmesi yapıyoruz. Bu süreçlerin hepsini sizlere verilecek kullanıcı bilgileri ile sizlerde takip edebileceksiniz.

200 personel için 1 adet kahve otomatı yeterli olacak mıdır?

Otomat sayısını belirlerken edindiğimiz tecrübelerden faydalanarak sizler ile karşılıklı belirliyoruz. Hizmete başladığımızda minimum otomat sayısı ile başlayıp günlük tüketim raporlarını değerlendiriyor ve sizi bilgilendiriyoruz. Burada amacımız ofisi kahve makinası ile doldurmak yerine daha fazla sayıda personel yönlendirmektir.

Personelimiz aynı anda molaya çıkıyor. Tüm personel aynı anda ürün alabilecek mi?
Sıcak içecek otomat makinalarında en uzun ürün hazırlama süresi 30-35 saniye arasında olan çekirdek kahveli ve demleme çaylı ürünlerdir. Bazı projelerde bu süreleri baz alarak 1 adet büyük boy kahve otomatı koymak yerine aynı özelliklere sahip 2 adet küçük kahve otomatı koyarak aynı anda ürün servis edilme sayısını arttırıyoruz.
Kahve otomatının ihtiyacı olan sıcak su nasıl sağlanıyor?
Otomatların ihtiyacı olan içme suyunu damacana su veya arıtma su ile sağlıyoruz. Bünyenizde arıtma su var ise biz bağlantısını gerçekleştirip hizmeti arıtılmış su ile veriyoruz. Arıtma sisteminiz yok ise Mistovending su arıtma sistemleri ile ilgili firmanıza teklif veriyoruz. Tercihinize göre arıtma sistemini yetkili ekibimiz kuruyor veya bünyenizde bulunan damacana su ile ilerliyoruz. Mistovending yetkili ekibi doluma her geldiğinde sizden damacana su talep edip değişimini sağlıyor.
Hizmetlerimiz İkram Hizmet Modeli Otomat Kiralama Hizmeti Otomat Satış Hizmeti Otomat Ürün Satışı Limitli İkram Modeli Öde-Al Hizmet Modeli
Detaylı Bilgi Almak İçin

İstediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

+90 533 484 27 09

info@mistovending.com

Bilgi Al
İkram Hizmet Modeli